Take a fresh look at your lifestyle.

Мажор-синок заступника начальника поліції збив на автомобілі 19-річну дівчину і залишив помирати на вулиці

76 523

Син впливого нальника поліції у Тернопільській області прагне уникнути покарання за те, що рік тому збив автомобілем 19-річну дівчину і втік з місця події.

Відповідну інформацію у Facebook оприлюднила матір потерпілої Людмила Хвещук.

“8 місяців тому 24 серпня син зам начальника поліції Данилюк Андрій, житель с.Бриків, Шумського району на службовому автомобілі батька збив мою 19-річну доньку Хрещук Олену і залишив саму помирати на вулиці.

Якби не почули люди в придорожній хаті , то не знаю що було б з моєю дитиною до ранку. В дівчини внаслідок аварії вибиті зуби, перелом коліна зі зміщенням, струс мозгу, шрами на обличчі.Дочка перенесла дві операції, вчиться заново ходити, а скільки ще болю їй прийдеться перетерпіти…

А СИНОК ПОЛІЦІЯНТА,ЯК НІ В ЧОМУ РОЗГУЛЮЄ Й НАДАЛІ. Справу в Шумському відділенні поліції веде слідчий Щур Віталій Богданович. Справа готувалась до закриття, я прошу вас всіх, допоможіть, робіть репорт, нехай знає весь світ, що в Україні якщо ти син поліцейського то ти можеш збити, вбити і ти не будеш наказаний.

Я до своєї розповіді добавляю фотографію того хто збив дівчину , діліться цим дописом. Ховайте від таких, як він своїх дітей, бо він і далі їздить на машині, мотоциклі, скутері, тракторі …наступною його жертвою можете бути ви або ваші рідні”, – йдеться у дописі.

Читайте таакож: Мажорна дочка судді обізвала українців бидлом та виправдовує анексію Криму через російського репера.

ФОТО Людмила Хрещук
ФОТО Людмила Хрещук
ФОТО Людмила Хрещук

Слід зауважити, що на відчайдушний допис жінки звернув увагу начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол і пообіцяв розібратися у справі.

1 коментар
  1. Українець говорити

    Скільки ще таких паскуд держава буде вирощувати з цими папочками

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.