Take a fresh look at your lifestyle.

6-річна дитина отруїлась алкоголем, який випила на кладовищі в Одеській області

0

Про дитину, яка лежала на вулиці в одному з сіл Дальницької територіальної громади Одеської області через те що їй було зле, до поліції повідомили медики. Наразі з хлопчиком все добре, лікарі готують його до виписки.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУНП в Одеській області.

В ході з’ясування обставин події правоохоронці встановили, що хлопчик зі своїми друзями ходив на кладовище збирати солодощі і на одному з надгробків знайшов чарку з горілкою, яку випив.

Читайте також: Мажор-синок заступника начальника поліції збив на автомобілі 19-річну дівчину і залишив помирати на вулиці.

За невиконання обов’язків щодо догляду за дитиною та її виховання на 39-річну матір малолітнього було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Шановні громадяни, не забувайте про свої батьківські обов’язки і дбайте про дітей. Будьте пильними щодо того, де, з ким і що вони роблять. Вищезгаданий випадок – неприпустимий, адже загрозливий для дитячого організму.

І ще одне: з неділі по вівторок проходять поминальні дні. Громадяни ходять на кладовища, де за сталими традиціями не лише пригощають їжею та напоями один одного, а й залишають їх на надгробках. Контролюйте, що потрапляє до рук малих дітей від чужих людей, пояснюйте їм, що не можна вживати все, що їм дають, і привчайте не брати того, що десь хтось поклав. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.