Take a fresh look at your lifestyle.

Перший візит до дитячого стоматолога: що треба знати

2

І молочні, і постійні зуби у дітей потребують якісного лікування. Своєчасне звернення до дитячого стоматолога убереже від «сюрпризів» у вигляді тяжкого зубного болю серед ночі. До прикладу, кваліфікованого зубного лікаря у Києві ви можете знайти в Команді Familia dental clinic.

Як правильно підготувати дитину?

Більшість батьків відводять свого малюка до дантиста, вже коли виникла проблема. Фахівці наполягають: перший профілактичний візит слід зробити ще під час прорізування і зростання молочних зубів. Це дозволить запобігти таким «популярним» дитячим хворобам, як пляшковий карієс, гінгівіт, стоматит, порушення прикусу, скупченість зубів.

Не можна відкладати візит до лікаря через примхи дитини. Почніть готувати його за пару днів до планованого походу в стоматологію. Розкажіть, що саме робитиме лікар, скільки часу це займе. Поясніть, чому так важливо вилікувати зубки і що трапиться в іншому випадку.

Відвідування дитячого стоматолога раз на півроку має стати обов’язковим правилом. Також не варто відкладати візит при таких симптомах, як гострий зубний біль, набряк і почервоніння ясен, потемніння емалі, наліт на слизовій рота, нічний скрегіт зубами

Лікування молочних зубів: сучасні методи

Завдяки новітнім препаратам лікування дитячих зубів проходить швидко і безболісно. Лікарі піклуються не тільки про якість терапії, але й психологічний комфорт маленьких пацієнтів. При поверхневому карієсу використовуються малоінвазивні техніки без застосування бормашини. Препарування емалі доцільно для лікування пульпіту, періодонтиту і запущеного карієсу..

Весь сеанс повинен тривати не більше 30 хвилин, щоб не втомити дитини. Місцева анестезія проводиться в 2 етапи: ділянку ясен знеболюється спеціальним гелем, тільки після цього робиться укол.

Як вибрати хорошу дитячу стоматологію?

Візьміть до уваги такі нюанси:

1. Лікувати дітей повинен дитячий фахівець, який має відповідні сертифікати.

2. Яскравий інтер’єр клініки, наявність дитячого куточка допоможуть зняти стрес у дитини.

3. Кабінети повинні бути оснащені спеціальними дитячими кріслами і освітлювальними приладами.

4. Вибирайте клініку ближче до дому – це заощадить час на дорогу.

5. Поцікавтеся режимом роботи установи, ідеально, коли клініка приймає не тільки в будні, а й у вихідні дні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.