Take a fresh look at your lifestyle.

Як перші росіяни спустилися у Славському з гори: мережу рве чергова серія “Наші без Раші” (ВІДЕО)

0

У гумористичному серіалі “Наші без Раші” спародіювали, як у кращому гірськолижному курорті Європи Славському у 2040 році український інструктор вчить росіянина з Тагіла кататися на лижах.

Відповідна серія “Лижник та інструктор” була завантажена 14 травня і набрала за кілька днів понад 100 тисяч переглядів.

Події відбуваються у 2040 році у Славському, кращому гірськолижному курорті Європи. “Запорука успіху курорту, – як каже голос за кадром, – у тому, що тут не відпочивав жоден турист з Росії”.

Місцевий інструктор вчить лижника-початківця, блогера їздити на лижах, поки не дізнається, що той з Росії, з Тагіла.

Про себе українець каже, що згідно з норм Женевської конвенції у Славського заберуть статус 5-зіркового резорту. Тому українець переводить блогера на іншу, “коротшу” ділянку лижної траси, яка насправді виглядає небезпечною для пуску.

Читайте також: “По два пальці в рот запхали і почали рвати”: мережа регоче з гуморески про двох росіян, які потрапили в гості до українців.

Проте росіянина інструктор запевняє, що на цій трасі дітей тренують – “зелена гірка”. Фахівець витягує вазелін і пропонує намастити лижі росіянина “для швидкості”. Під час розмови двох чоловіків з’ясовується, що росіянина звати Ігорка. Інструктор повідомляє. що якщо все відбудеться, як він запланував, то спуск буде називатися “горка Ігорка”. До російського блогера приєднується Саньок з Пітера, якому інструктор теж пропонує спуститися.

Українець розповідає двом росіянам, що внизу гори є ресторан, де їх зустріне апостол Петро.

“Якщо крикнути Слава Україні – піде сніг, якщо крикнути Вперьод Росія – піде лавина, вирішувати вам”, – вчить двох блогерів інструктор.

Два росіяни спускаються успішно по небезпечній трасі вниз, але необачно вигукують “Вперьод Росія”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.