Take a fresh look at your lifestyle.

Подарунки виявилися не безкоштовними: мешканець Самбора розповів, як його обманули у відомій торговій мережі

1 075

Мешканець Самбора Микола Матківський розповів, як у відомій торговій мережі йому продали у складі основного товару інші додаткові продукти, які він не мав бажання оплачувати.

Про це користувач мережі написав у групі “Самбір. Правдиві новини” у Facebook.

“Про обман у Фокстроті. Доброго дня! Розкажу про трафунок зі мною у самбірському «Фокстроті». 11 травня п.р. я купив холодильник у цьому фірмовому магазині, де я «почесний покупець» (карточка, знижки тощо), ціна на ціннику стояла 4999 грн. Мені як постійному клієнту знизили ціну до 4950 грн. Чек на касі не видали, а переслали на електронну пошту.

Читайте також: У Самборі чоловік запхав дружині ножа у груди, а потім намагався її “лікувати”, жертва не вижила.

В додаток касир Дубовскова Оксана Романівна (прізвище на чеку) порадувала мене тим, що мені безоплатно прийде антивірусна програма «Зілля», яку я зможу загрузити у смартфон. Сьогодні я вирішив роздрукувати чек, який чомусь роздруковується аж на 2 сторінках (щоби чайники не роздруковували, очевидно). Але мені вдалося вивести на одну сторінку, яку виставляю для огляду.

Виявляється, що програма «Зілля» вартує 129 грн. Окрім того, мені впихнули примірник комп. прог. Patee Recipes Premium вартістю 449 грн. Ця програма- це преміум-підписка в додатку Patee. Рецепти. яка мені (та і Вам) не потрібна. Зрозуміло, що продавці при покупці товару не попереджають, що в декларовану вартість товару насправді входить ціна товару і якогось додаткового продукту. Тому, приходячи у Фокстрот цікавтеся всіма компонентами вартості.

Ще цікавіше з ПДВ. Згідно чеку я оплатив 728,52 грн ПДВ, який становить у державі 20%, тобто ПДВ з мене взяли з суми покупки у 3642 грн, а не з 4950 грн, які я оплатив. Різниця 4950-3642=1308 грн, з якого держава не отримала 261,6 грн. Виявляється, що нас обманюють у фірмових магазинах під носом у держави і її фіскальних органів”, – йдеться у дописі.

Скрін допису Миколи Матківського
Фото Микола Матківський

Як з’ясувалося згодом, конфлікт було врегульовано за згодою сторін. Автор допису видалив його з відповідної групи у Facebook.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.