Take a fresh look at your lifestyle.

Львівводоканал прийме на баланс водопровідні і каналізаційні мережі Дублян

2

Водопровідні і каналізаційні мережі Дублян передадуть у власність Львівської МТГ.

Відповідну ухвалу «Про надання згоди на прийняття у власність Львівської міської територіальної громади об’єктів та мереж водопровідно-каналізаційного господарства» прийняли на сесійному засіданні 20 травня.

Читайте також: Міський голова Львова Садовий відвідав Дубляни.

«Розглянувши звернення Львівського національного аграрного університету, беручи до уваги лист ЛМКП «Львівводоканал» пропонуємо надати згоду на прийняття безоплатно у власність Львівської міської територіальної громади від Львівського національного аграрного університету об’єктів та мереж водопровідно-каналізаційного господарства у м. Дубляни Львівської міської територіальної громади», – доповів Олександр Одинець, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури.

Нагадаємо, що роботи з будівництва нового магістрального водопроводу Дублянська міська рада розпочала у 2020 році. Загалом на реалізацію проекту було витрачено майже 5 мільйонів гривень.

Відтак, проклали 600 метрів трубопроводу. При будівництві використовують двошарові труби найновішого покоління з гарантійним терміном експлуатації 100 років. 

Для завершення будівництва водопроводу потрібно ще близько 16,5 мільйона гривень.

Після завершення будівництва водопровід буде підведено до існуючих мереж із подальшим розгалуженням. Загалом розрахункова потужність нового водопроводу передбачена на 30 тис мешканців.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.