Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові підняли ціни на проїзд у громадському транспорті до 10 грн

0

Сьогодні 21 травня виконавчий комітет ЛМР відкоригував вартість проїзду у міських автобусах, трамваях і тролейбусах. Тож вартість за одну поїздку в автобусах та електротранспорті становитиме 10 грн.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

Як деталізується, в електротранспорті вартість проїзду становитиме 10 грн – за умови придбання квитка у водія, 9 грн – за умови придбання квитка у точках продажу (кіосках) та 8 грн 50 коп для тих, хто оплачує за проїзд онлайн. Натомість зберігається пільговий проїзд для усіх категорій пільговиків. Рішення вступлять в дію з моменту публікації.

Читайте також: У громадський транспорт Львова пускатимуть лише за паспортом вакцинації.

Як наголосила заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк, це компромісне рішення, позаяк економічно обґрунтований тариф на проїзд в автобусах становить 14,6 грн, а в електротранспорті – 12,4 грн.

«Насправді більш соціальне рішення важко знайти, адже собівартість автобусних перевезень становить 14 грн. Ми ж говоримо про 10. Ідеться про незначне коригування. До того ж усі пенсіонери їздять у Львові безкоштовно. Плюс люди, які мають відповідні пільги, також. Притому, держава жодної гривні на компенсацію пільгових перевезень, передбачених законами України, не дає. Це все лягає на бюджет міста. Я думаю, що всі мешканці це підтримають, щоб надалі їздити в нормальному транспорті та мати е-квиток. Має бути здоровий глузд», – прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Виконком Львівської міськради підняв ціни на проїзд, ухваливши рішення «Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті», та «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.