Take a fresh look at your lifestyle.

“Ходять і займаються х**нею”: студентка з Харкова облаяла учасників Параду вишиванок (ВІДЕО)

0

У Харкові 20 травня відбувся парад вишиванок, а вулицями міста пройшлися сотні людей у вишиваних сукнях і сорочках. Проте, такий захід припав не до душі окремим жителям міста.

Своє ставлення до масового дійства висловила в інтерв’ю харківському блогеру, який свого часу набив на лобі “Кернес живий”, місцева жителька, передає ТСН.

“Це просто огидно. Я насправді знаю історію цієї країни і знаю, що слоган “Слава Україні! Героям слава!” – це нацистський слоган.  Тут зараз йдуть люди, які не заробляють, у них стеля тисяч 6, замість того, щоб зараз піти працювати, і якимось чином відбудовувати економіку нашої країни, вони ходять і займаються х**нею, вибачте за це слово. Мені смішно. Сиділи б дома книжки читали”, – сказала дівчина, ремигаючи жуйкою.

Читайте також: Мажорна дочка судді обізвала українців бидлом та виправдовує анексію Криму через російського репера.

Слід зазначити, що на момент проведення параду у Харкові спікерка теж займалася… нічим.

Завдяки дописам і коментарям у місцевих телеграм-пабліках стало відомо, що “антипарадницею вишиванок” стала уродженка села Ртищівка Чугуєвського району Харківської області Євгенія Б*, 1995 року народження.

Дівчина навчалася в університеті ім. Каразіна на факультеті міжнародних відносин, але навчання так і не закінчила, і диплом не отримала, пишуть користувачі. В Getcontact вона підписана як “Женя відпочинок”, “Женя массаж”, “Женя хостес” тощо.

Дещо згодом дівчина попросила вибачення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.