Take a fresh look at your lifestyle.

Як цьогоріч краще добиратися на відпочинок до моря?

0

Одним із хітів цьогорічних чорноморських курортів туристичні оператори по праву називають Лазурне. Якщо ви не встигли придбати квитки на потяг, то компанія Premium Bus допоможе оперативно вирішити цю проблему і вчасно добратися на море, зокрема, за маршрутом Дніпро-Лазурне premiumbus.com.ua/poezdki-na-more/лазурное/днепр-лазурное.

Зіштовхувалися з наступною ситуацією? Шеф на роботі до останнього не відпускає на відпочинок, а коли прийшла омріяна відпустка, то усі квитки на потяг до моря розкуплені. Зазвичай, залізничні напрямки на море є дуже популярними , тому бронювання цих квитків треба робити заздалегідь. Якщо ж не вдалося, то у такому випадку у нагоді стануть комфортабельні мінівени на 8 місць, або мерседес-спринтер на 20 місць компанії Premium Bus.

У чому перевага автомобільного/автобусного транспорту перед залізницею?

  1. Вартість.

Як не дивно, але доїзд на автобусі рейсом Дніпро-Лазурне буде коштувати дещо дешеше, ніж поїздка потягом. Для прикладу, цьогорічна вартість купейного квитка з Дніпра до Херсона коштуватиме 380-400 грн. Проте ми не враховуємо доїзд з Херсона до самого курорту на маршрутному автобусі, а це ще додаткових 125 грн.

У цей час вартість добирання мінівеном/мерседесом-спринтером становитиме 450 грн.

2. Час.

За маршрутом Дніпро-Лазурне є лише одна зупинка у Запоріжжі, тому час поїздки займе всього- навсього 8 год. 30 хв. Зауважте, що Вам не потрібно робити пересадок у Херсоні, а це економить час та ваші зусилля.

3. Комфорт.

Вас підвезуть під сам пансіонат, базу відпочинку чи санаторій. Водії допоможуть розвантажити багаж, а це є дуже приємний бонус. Ну і звичайно, що увесь запропонований транспорт укомплектований усім необіхдним для комфортної поїздки.

4. Гнучкий підхід у бронюванні.

Часто буває, що плани змінюються і ви змушені повертати залізничні квитки. Втім, при цьому ви витрачаєте кошти за проведену комісію. Натомість із перевізником при бронюванні квитків є дещо простіше. Варто лише завчасно попередити про зміну планів і ви не втрачаєте коштів.

5. Надійність.

Літо 2021 року, як і літо 2020 року, може бути непередбачуваним через протиепідемічні заходи. Завжди існує ймовірність, що курсування потягів може бути суттєво обмеженим, або й припиненим. Натомість, рейси компанії Premium Bus за маршрутом Дніпро-Лазурне є регулярними і відбуваються за будь-яких обставин!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.