Take a fresh look at your lifestyle.

У Сокалі хочуть запровадити “базарний день”: міськрада питається думки у мешканців

0

Сокальська міська рада з метою вивчення думки жителів громади проводить громадське обговорення щодо доцільності відкриття у місті торгівлі сільськогосподарською продукцією, птицею, свійськими тваринами, тощо.

Про це міськада повідомила на своїй сторінці у Faebook.

“Хочемо започаткувати, як і у сусідніх містах, так званий «торговий день», коли на ринок приїжджатимуть продавці із навколишніх сіл та міст, вони зможуть тут реалізувати городину, овочі, фрукти, домашню птицю, свійських тварин, корми. Кожен житель громади зможе у цей день приїхати на ринок і придбати, що йому необхідне.

Читайте також: У Сокалі водій відмовив почесному громадянину міста у пільговому перевезенні.

Таким чином продавці із сіл громади зможуть реалізувати товар, а покупці – купити все необхідне в Сокалі, не потрібно буде їхати в Червоноград чи інші міста. У Белзі, Соснівці, Великих Мостах вже давно започаткували таку виїзну торгівлю, а на Сокальщині, де найбільше вирощують сільськогосподарської продукції досі немає місць, де б можна було все реалізувати.

Чи підтримуєте ініціативу запровадження «торгового дня»? Де в Сокалі можна було б облаштувати такий ринок? Будь ласка, напишіть свою думку в коментарях на сторінці”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.