Take a fresh look at your lifestyle.

“Доки ви нас будете телятами вважати?”: міський голова Рави-Руської оконфузився у Потеличі з призначенням старости (ВІДЕО)

0

На громадському обговоренні мешканці с. Потелич відхилили кандидатуру Андрія Порохника на посаду місцевого старости, яка була запропонована міським головою Іваном Іванусою.

Відповідне відео зборів викладене у групі R-Info у Facebook.

У неділю 23 травня у с. Потелич відбулося громадське обговорення кандидатур на посаду старости с. Потелич Рава-Руської міської громади. За пропозицію міського голови Івана Івануси щодо призначення старостою Андрія Порохника набралося лише 24 голоси з присутніх.

Читайте також: Міський голова Рава-Руської нарахував собі у 2020 році за 44 дні роботи понад 117 тисяч грн.

Втім, багатьом мешканцям громади с. Потелич не сподобалося виставлення лише однієї кандидатури на посаду старости.

“Як таке велике село – 3 тисячі – і лише одна кандидатура. Як так? Ви собі кого хочете, того і ставите”, – зазначила одна з присутніх на обговоренні.

Врешті, за пропозицією одного з учасників обговорення 50 мешканців проголосували за колишнього секретаря Потелицької сільської ради Ціпивко Віру Романівну.

“Доки ви нас будете телятами вважати? Ми не телята, ми – люди!… Ну не хочуть люди, вибачте, не хочуть”, – емоційно звернулася жителька Потелича до голови .

Нагадаємо, що голосування за Андрія Порохника було двічі провалене на сесії Рава-Руської міської ради.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.