Take a fresh look at your lifestyle.

Як підібрати сухий корм для собак?

0

Вибираєте харчування для свого домашнього вихованця? Правильно підібраний корм – це основа гарного самопочуття собаки, тому не полінуйтеся приділити час складанню раціону. Якісний корм можете завжди знайти в зоомаркеті 101dalmatin.

Збалансований корм є набагато кращим, ніж дешевий, або чим зварений на швидку руку, для прикладу, каша з м’ясом.

Три правила, якими потрібно керуватися при виборі сухого корму для собак:

– якщо собака не їсть куплений корм – вибирайте інший. Якщо вихованець відмовляється від їжі, значить, справа в її неякісному складі, а не в смакових перевагах тварини. Тому не бійтеся експериментувати: для початку купіть 2-3 різні корми і перевірте, який сподобається вихованцеві більше;

– вибирайте корми преміум і супер-преміум класу. Вони коштують дорожче, чим звичайні корми, але збалансовані, тому домашній вихованець отримає вітаміни, мінерали та інші необхідні йому речовини. Крім того, кормами преміум класу собаки наїдаються швидше (оскільки вони більш поживні), а значить, розхід йде менший;

– перевіряйте склад корму. Якщо їжа містить підсилювачі смаку, фарбники й канцерогени – від неї варто відмовитися, навіть якщо вона смачно пахне і добре виглядає.

Що потрібно враховувати при виборі корисного корму для собак?:

– вік і здоров’я. Якщо вихованець хворіє або схильний до алергії, потрібно купувати лікувальне харчування. На різних етапах життя вихованця підбирайте різні корми: більшість виробників випускають корми як для цуценят, так і для літніх собак;

– спосіб життя. Якщо вихованцеві не сидиться на місці, вибирайте корм для активних тварин (вони позначені відповідним підписом). Якщо ж собаці досить вечірніх і ранкових прогулянок, купуйте харчування для тварин з нормальним рівнем активності.

– розмір собаки. Якщо ваш вихованець – середнього розміру, то на цей критерій можна не звертати увагу. А ось власникам маленьких або, навпаки, величезних псів потрібно підходити до вибору корму уважніше: наприклад, собакам меншого розміру потрібний корм з маленькими гранулами, а великим вихованцям – спеціальне харчування.

Як визначити, чи підходить собаці обраний вами корм? Якщо вихованець почав багато чесатися, погіршився стан його шерсті, зіпсувалося травлення, то це значить, що він не переносить будь-які інгредієнти корму. Також намагайтеся не перегодовувати собаку, адже в цьому випадку навіть дорогий корм призведе до поганого самопочуття і збільшення ваги.

В асортименті зоомагазину 101dalmatin ви знайдете такі популярні види сухих кормів як: Royal Canin (Роял Канін), Opti Meal (Оптіміл), Pro Plan (Про план), Hill’s (Хілз), Josera (Йозера), Bosch (Бош), Brit (Бріт), Dog Chow (Дог Чау), Brit Fresh (Бріт Фреш), Profine (Профайн), Happy dog (Хеппі дог), Bavaro (Баваро), Club 4 paws (Клуб чотири лапи) та багато інших.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.