Take a fresh look at your lifestyle.

70-річний Маркевич зіграв у матчі збірної України проти Туреччини (ФОТО)

0

27 травня 2021р міжнародний футбольний матч ветеранів Україна – Туреччина закінчився з рахунком 6:6.

Про це написав спортивний журналіст Євген Кравс.

На запрошення Ліги ветеранів футболу Львівщини гостює футбольна збірна турецьких ветеранів з Ізміру (збірна Егейського узбережжя). Перший із запланованих двох товариських поєдинків відбувся на чудовому полі с. Зубра поруч Львова. Спортсмени з Туреччини лише напередодні прилетіли до Львова. Мабуть, ще не встигли адаптуватися до… аномально жаркої львівської погоди – плюс 27 градусів за Цельсієм. Домовилися грати два тайми по 35 хвилин.

Вже на старті гості програвали 0:2. Чудово стартував ветеран «Карпат» вже 49-річний (аж не віриться) Андрій Покладок: асист пюс гол.З відомих і прославлених за наших ветеранів грав також Мирон Маркевич (Мирону Богдановичу -70!). Склад української команди сформований з лідерів Ліги ветеранів Львівщини, яка проводить регулярний чемпіонат, тож, не дивно що ми сподівалися на перемогу. Проте, часом стратегія і тактика товариських матчів, окрім дійсно запеклої боротьби відзначається й толерантним відношенням до суперників та намаганням демонструвати видовищних красивій футбол.

У другому таймі декілька гравців української команди були змушені одягнути біло-червону форму гостей (через брак замін: у гостей в заявці всього 12 футболістів) та допомогти їм вирвати нічию. В результаті – 6:6. Кращим голеодором в українців у цьому матчі став 60-річний капітан команди Зеновій Паранька – 3 м’ячі. У складі турецьких ветеранів двічі відзначилися Карабак Сентюрк і “помагальщик” Василь Корпан…

«Гра-відповідь» відбудеться 28 травня на львівському стадіоні «Україна». Початок -17.00.

Не обійшлося без урочистостей, традиційного хліба-солі, спільного фотографування на пам’ять, По завершенні гри команди обмінялися сувенірами, Організатор матчу – Голова Львівської Ліги футбольних ветеранів Василь Корпан вручив подяки суддям та відзнаки кращим гравцям матчу.