Take a fresh look at your lifestyle.

Стрийська райрада виділила кошти для купівлі квартири сім’ї Героя АТО

0

1 червня Стрийська районна рада під час свого засідання проголосувала за виділення 75 тисяч гривень для співфінансування купівлі квартири для сім’ї Героя АТО Василя Кіндрацького.

Рішення про співфінансування купівлі квартири лише з третьої спроби набрало необхідну кількість голосів.

Заступник голови Стрийської районної ради, свободівець Михайло Галущак під час палкого обговорення наголосив на важливості пам’яті про учасників війни, які віддали своє життя за Україну.

“Зрозуміло, що у Миколаївської міської ради набагато більший бюджет, аніж у Стрийської районної ради і вона замість виділяти мільйони на бруківку – могла б сама дофінансувати купівлю квартири. Однак, ми найперше повинні дивитися на себе – чим ми можемо допомогти.

Якщо б не наші захисники – ми б сиділи не у сесійні залі, а десь у Польщі чи у товарних вагонах у напрямку Сибіру, як це вже було у нашій історії. Ми повинні пам’ятати про тих, кому ми завдячуємо мирним небом над головою!”, – зазначив Михайло Галущак.

У підсумку, сесія підтримала ініціативу про виділення коштів для співфінансування купівлі квартири для сім’ї захисника України Василя Кіндрацького.

“За” проголосували: Михайло Лучечко, Михайло Галущак, Остап Бойко, Костянтин Василькевич, Михайло Василишин, Микола Вепрів, Марія Гучко, Ганна Гуглич, Євген Дзюбайло, Юрій Допілко, Олег Кизима, Ярослав Лесюк, Володимир Лоїш, Оксана Лопишко, Наталія Меленик, Юрій Миськів, Іван Михавків, Світлана Палько, Іван Петрівський, Марія Рогуля, Світлана Сличко, Юрій Ткачук, Ірина Хрущ, Марія Ходовицька, Галина Чорна та Ярослав Ягніщак.

“Утрималися”: Василь Костів, Орест Курило та Олег Держило.

Результати поіменного голосування:

Нагадаємо, 22 квітня бюджетна комісія Львівської обласної ради ухвалила рішення про співфінансуваня з обласного бюджету придбання житла для родини загиблого учасника російсько-української війни – Кіндрацького Василя Михайловича.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.