Take a fresh look at your lifestyle.

“Навчила бути патріотом своєї землі, любити гімн своєї країни”: на Львівщині передчасно померла директорка школи

0

У засвіти відійшла директорка Червоноградської школи № 12, що у Львівській області, Береза Марія Володимирівна.

Про це йдеться на сторінці Червоноградської загальоносвітньої школи № 12 у Facebook.

“Світлий спомин Трудівниці на педагогічній ниві, директору ЧЗШ № 12, Учительці дітей та вчителів, Колезі і Світлій Людині Березі Марії Володимирівні… Хай Господь відкриє обійми у своєму Божественному Саду…Педагогічний колектив ЧЗШ №12 висловлює щире співчуття рідним та близьким”.

Читайте також: “Пішов у засвіти воїн, що воював до останнього дня”: помер легендарний воїн УПА.

Користувачі мережі висловлюють свої співчуття.

“Невимовна втрата! Марія Володимирівна була цілою епохою для 12-ї школи. Прекрасна вчителька, добра, чесна та справедлива Людина, яка для багатьох учнів стала взірцем для наслідування. Світла пам’ять про Неї завжди буде в наших серцях. Спочивайте з Богом! Царство Небесне!”.

“Пані Марія Володимирівна Береза назавжди залишиться у моєму серці!Своїм відношенням до своєї професії, своєю професійністю, невтомною працею, яскравим прикладом організованості та багато іншими рисами , які закарбувалися в мені і допомогли мені у життіВічна пам’ять, Царство Небесне їй і щире співчуття рідним!”.

“Вічная пам’ять. Нехай спочиває з Богом. Дуже гарний педагог хімії була 1977р випуск”.

“Я все життя живу і пам‘ятаю пані Марію, яка навчила бути патріотом своєї землі, любити гімн своєї країни! Бути людяними та відповідальними. Дякую Вам за це зернятко, яке я передаю і своїм дітям! Це спавді велика людина! Назавжди в моїй пам‘яті та думках, коли чую гімн країни! Дякую!”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.