Take a fresh look at your lifestyle.

На голову Золочівської районної ради протягують людину з бізнес-оточення Медведчука

11

Завтра 04 червня на 15.00 відбудеться позачергова сесія Золочівської районної ради, на якій буде розглянуте питання обрання голови райради.

Про це стало відомо з офіційного сайту Золочівської районної ради та засідання президії районної ради.

Зібрано 14 підписів депутатів за термінове засідання президії райради, яка розпочалася сьогодні о 14.00.

За припущенням користувача мережі Ліди Гонтар, таке термінове засідання президії пов’язане з тим, що на посаду голови ради проштовхують депутата Золочівської райради від партії “Сила і Честь” Ореста Кавецького. Орест Кавецький у 2020 році балотувався від партії “Слуга народу” до Верховної Ради України. Батько Кавецького є бізнес-партнером брата Тараса Козака.

“Нещодавно Золочівський район потрясла звістка про раптову смерть голови районної ради Ігора Криськіва, а тепер трясе від нахабних спроб Ореста Кавецького будь-якими методами та ціною зайняти чільне місце. Після невдалих спроб відхреститися від ганебного шлейфу парламентських виборів на Бродівщині, де Орест Кавецький балотувався від “Слуг народу” і намагався відібрати перемогу в народного депутата України Михайла Бондара, схоже, вирішив повернутися до старих методів в боротьбі за владу.

Читайте також: Раптово помер голова Золочівської районної ради Ігор Криськів.

Як казав Любомир Гузар, голодного можна купити, тому депутатам Золочівської районної ради відкрито на наполегливо пропонують обрати головою ради Ореста Кавецького за гроші. Цінники зростають, бо, видно, не всі зголодніли аж настільки.Але для тих, кого купити не вдається, застосовують методи з далеких радянських і не таких далеких часів Януковича – адміністративний тиск.

Львівська ОДА, керована представниками “Слуг народу”, пресує депутатів, які не продають свій голос та довіру громади за гроші Кавецького. А тим часом механізм феодальної вседозволеності запущено – вже зібрано 14 підписів (а це 1/3 від числа депутатів) за термінове засідання Президії Золочівської районної ради на сьогодні в обід, а вже на 17:00 призначено засідання самої районної ради.

Оресту Кавецькому не терпиться якнайшвидше обратися, бо, напевно, вже “оплачено” і “вирішено”. Бізнес-партнерство Кавецьких з родиною кума Путіна дає про себе знати, і Орест Кавецький вже уявляє себе феодалом, який може купити і тримати в покорі район разом з його мешканцями і депутатами.

Чим би не закінчився нинішній день у Золочівський районній раді, сесія і будь-які рішення, проголосовані сьогодні, будуть фальшиві та нелегітимні не тільки через спроби підкупу, адміністративного тиску, а й через елементарне порушення Закону України “Про місцеве самоврядування” – оголошення про сесію повинно бути опубліковано не пізніше, ніж за 24 години до засідання. Чи феодалам закони не писані? А депутатам, які опинилися перед складним вибором “гроші чи совість”, варто згадати пророчі слова Тараса Шевченка “За шмат гнилої ковбаси у вас хоч матір попроси, то оддасте”, і не брати “ковбаси”, бо вона точно гнила”, – йдеться у повідомленні Ліди Гонтар.

За повідомленням у 2015 році сайту “Наші гроші”, ринком «Добробут» у Львові управляла компанія «Багіра», яка належить Юрію Кавецькому (батько Ореста Кавецького – ред.). Свого часу Кавецький та його підприємство були причетні до скандалу довкола переділу власності універмагу «Магнус». Кавецькому також належить 50% ТОВ «Галицьке перехрестя», яке керує ринком «Галицьке перехрестя», а ще 50% цього ринку належить Богданові Козаку, брату відомого митного генерала Тараса Козака.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.