Take a fresh look at your lifestyle.

“Я не посміхаюся, бо діти зі СМА не захищені в моїй державі”: у мережі активісти оголосили флешмоб для важкохворих діток

0

Львівські активісти оголосили флешмоб у мережі Facebook для підтримки діток, хворих на СМА (спино-м’язову атрофію). Ліки для найменших пацієнтів є найдорожчі у світі – більше 2 млн доларів.

Флешмоб запустила львів’янка Наталія Гаврилів.

“Сьогодні, я не посміхаюся, бо діти зі СМА не захищені в моїй державі! 1 червня – день, коли ми маємо говорити і вимагати захисту прав дітей! Вимагаю від держави забезпечити виживання та здоровий розвиток дітей, хворих на СМА.

Читайте також: У мережі запустили збір коштів “навпаки” для важкохворого Арсенчика, якому потрібно найдорожчі ліки у світі.

І прошу кожного, хто має діток прочитати цей допис і не купити своїй дитині сьогодні морозиво, Кіндер чи навіть нову книжечку, а разом з своїм малюком переказати кошти: 50, 65, 100, 200, 1000 чи скільки завгодно грн на лікування дівчинки. Це буде прекрасним уроком для вашої малечі, про взаємодопомогу.

Сьогодні Нашої фінансової допомоги потребує сім’я дівчинки, якій потрібно залучити мільйон благодійників Врятуємо Вікторію Разом , Врятувати Вікторію СМА 1-2 тип реквізити в першому коментарі.

Запрошую вас долучитися до флешмобу на підтримку дітей зі СМА.

1) Зробіть чорно-біле фото, на якому ви НЕ ПОСМІХАЄТЕСЬ, а маєте серйозний вигляд обличчя.

2) Опублікуйте фото на своїй сторінці на Facebook, додавши наступний текст: «Я знаю дитину-СМАйлика. І сьогодні я не посміхаюсь, бо моя держава не захищає дітей зі СМА (спінальна м’язова атрофія). 1 червня – не привід святкувати «за замовчуванням», це день, коли ми маємо захищати права дітей. Вимагаю від держави забезпечити виживання та здоровий розвиток дітей, хворих на СМА!»#ДітиМиВстигнемо #врятуємовікторіюразом.

3) За бажанням позначте в дописі сторінки – Президента України Володимира Зеленського – Володимир Зеленськийhttps://www.facebook.com/zelenskiy95- Прем’єр-Міністра України Дениса Шмигаля – Денис Шмигальhttps://www.facebook.com/dshmyhal- Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка – @ВікторЛяшко www.facebook.com/viktor.liashko

4) Позначте в дописі декількох своїх друзів та попросіть їх підтримати дітей зі СМА, зробивши три попередні кроки”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.