Take a fresh look at your lifestyle.

Бориславські юні спортсмени – призери чемпіонату області зі спортивної акробатики

2

Минулими вихідними на базі спортивного корпусу Львівського державного університету фізичної культури відбувся Чемпіонат області зі спортивної акробатики.

Про це повідомляє пресслужба Бориславської міської ради.

Вихованці Бориславської Дитячо-юнацької спортивної школи представляли місто та успішно виступили у трьох видах змагань: у вправах жіночих пар, жіночих груп та чоловічих пар.

Жіноча пара Шніцер Лілія та Шніцер Діана стали першими у віковій групі 11-16 років. Друге місце посіли дівчата жіночої групи – Кравчук Анжеліка, Фринцко Вікторія та Агурцова Анна (тренер Асланіді С.В.).

Чоловічій парі Іванишин Костянтин і Пишкович Богдан вдалось завоювати перше місце у категорії 11-16 років. А Фанта Кирило і Сидоренко Ілля виконали програму 1 юнацького розряду (тренер Чопик Г.Я.).

“Відсутність змагальної практики дуже відчутна, коли спортсмени виходять на чужий килим, – розповідає директор ДЮСШ Олег Віткович. – Хвилювання, дорога до місця змагань впливають на результат. Але і це не завадило нашим спортсменам бути в числі перших”.

Вітаємо акробатів ДЮСШ, їхніх тренерів та батьків з чудовими результатами та бажаємо подальших успіхів та перемог!