Take a fresh look at your lifestyle.

На Львівщині школярі розмалювали дорогу до церкви неймовірними розписами (ФОТО, ВІДЕО)

2 391

У Стрию Львівської області триває акція «Дорога до церкви».

Про це повідомляється у групі “Говорить Cтрий та Cтрийщина” у Facebook.

Мета цієї ініціативи – розмалювати стіну вздовж вулиці Івана Виговського до храму Всіх Святих Українського Народу. Теми для малюнків різноманітні: це може бути церква, Україна, квіти, захисники, поети чи вишиванка. До акції вже долучилися 1, 5, 7, 8 та 9 школи міста Стрий.

Настоятель храму Всіх Святих Українського Народу у Стрию Іван Барабаш розповів, що ідею він підгледів під час поїздки до Зарваниці: “В одному з міст був військовий паркан і мені кинулося в очі, що він увесь був у квітах”.

Як йдеться у відеосюжеті телеканалу ЛАН, розмалювати дорогу до церкви планують до 12 червня, адже 13 червня заплановано масштабне дійство – посвячення храму.

Вчитель мсцевої школи номер 5 Марія Губич зізналася, що її учні малюють петриківським розписом, і що школярі вибирають насичені кольори для своїх робіт.

Кожен охочий може долучитися до акції. Для цього треба зарезервувати собі плити, відповідно підписавши їх, опісля почистити так зване полотно від старої фарби, закупити матеріали та організувати малювання.

За додатковою інформацією щодо проекту «Дорога до церкви» звертатись до координатора отця Андрія Максимовича за телефоном: 0676337523.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.