Take a fresh look at your lifestyle.

Від проблеми до вирішення: у Тростянецькій і Розвадівській громадах встановлять камери відеоспостереження

3

По завершенні адміністративно-територіальної реформи, питання безпеки та громадського правопорядку в новостворених громадах нікуди не зникло. Ба більше – тепер це справа самих громад.

 Голови громад самі повинні думати як забезпечити правопорядок на своїх територіях. У Тростянецькій та Розвадівській громадах вирішили, що треба розпочати з камер відеоспостереження.

У кожному селі є об’єкти, які потребують посиленого контролю. Це в’їзди в село, центральна частина села, дитячі майданчики, адміністративні будівлі, навчальні та медичні заклади, музеї, комунальні та житлові об’єкти, інші громадські будівлі.

Першим кроком «від проблеми до дії» стало написання спільного проєкту на обласний конкурс регіонального розвитку. Долучили також місцеве відділення поліції, пожежної служби, виправної колонії у с. Заклад. За співфінансуванням звернулись до Стрийської районної ради.

Нещодавно стали відомі результати конкурсу. Зусилля Розвадівської та Тростянецької громад виявились не марними. Громади перемогли у конкурсі обласних регіональних проєктів.

А відтак у Тростянецькій і Розвадівській громадах встановлять камери відеоспостереження. Проєкт вартістю понад 3 мільйони гривень почнуть втілювати в життя найближчим часом.

 За ці кошти на території Тростянецької громади встановлять 32, а в Розвадівській – 24 камери відеоспостереження.

«Для важливої справи ми об’єднали кошти бюджетів різних рівнів : обласного, районного (300 тис. гривень) та бюджету територіальних громад.

Як бачимо, коли є співпраця – є результат», –  поділився результатами командної роботи Микола Седіло, депутат обласної ради, представник «ЄС».

Читайте також: З бюджету Стрийського району виділили кошти на громади.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.