Take a fresh look at your lifestyle.

“Вулиці для звичайного транспорту, а не для фур і комбайнів”: у Комарному мешканці обурені засиллям техніки на їхніх вулицях

1

Мешканці м. Комарно обурені ситуацією, яка склалася з перекриттям вулиць Шевської та Івана Франка вантажівками і сільськогосподарською технікою.

Відповідну заява користувачка мережі Ірина оприлюднила у групі “Місто Комарно/official” у Facebook.

“Скільки терпіти ще людям з вулиці Шевської і Івана Франка фурам і комбайнам ????????? Комарнівська міська рада щось робити буде з цією проблемою ??????????? Вулиці для звичайного транспорту, а не для фур і комбайнів !!!!!!!!!! Будинки людей таке навантаження ще скільки часу витримають???????? Комарнівська міська рада нереагує на проблему, яка є в м .Комарно по вулиці Шевській і Площі Івана Франка!!!!!!!”, – йдеться у дописі.

Також жінка уточнила, що заява від людей в міську раду поступила ще 29 грудня 2020року і по даний час тишина: “Складається враження що Міська рада нічого не робить !!!!! Крім премій їх нічого не цікавить!!!!!”.

Зі слів очевидців, у тому місці відбулася ДТП в п’ятницю тиждень назад, комбайн зіштовхнувся з маршруткою 614 з людьми біля ресторану “Комарик”.

Читайте також: На Городоччині вщент згорів легковий автомобіль.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.