Take a fresh look at your lifestyle.

П’яний СБУшник побив поліцейську та ледь не задушив під час затримання: у суді сказали, що це інстинкт

0

Мукачівський міськрайонний суд виправдав працівника СБУ, який побив жінку-поліцейську та ледь її не задушив.

Про це повідомив журналіст Костянтин Андріюк на своїй сторінці у Facebook.

“Все, що вам треба знати про українську судову систему!На першій світлині ліворуч – п’яний СБУшник, начальник одного з відділів, радник і консультант – Анатолій Сікора. Праворуч, патрульна поліцейська – Марія Семенюк. Яка зупинила бухого Сікору, але той почав її жорстоко бити та мало не задушив! А на третій світлині, в квітучих трояндах, суддя Мукачівського міськрайонного суду – Оксана Іванівна Маргитич.

Читайте також: “Домагалися дівчини прямо на заправці”: начальник слідства та слідчий потрапили у сексуальний скандал (ВІДЕО).

Потерпіла поліцейська Марія Семенюк

Саме суддя Маргитич розглядала справу Анатолія Сікори. Якому було вручено підозру в опорі патрульній під час виконання неї службових обов’язків (ч.2 ст.342 ККУ). Але своїм судовим рішенням суддя постановила що – крутити шию поліцейській при виконанні й валити на землю – це:“інстинктивна реакція обвинуваченого на несподіване для нього насильство і намагання відвернути небезпеку для здоров’я”.

Суддя Мукачівського суду – Марія Маргитич

І повністю виправдала обвинувачуваного!Бухий СБУшник і без 5 хвилин убивця – встаньте!Ви – вільні, ось ваше водійське посвідчення, можете чавити та вбивати людей на дорозі далі!”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.