Take a fresh look at your lifestyle.

Дельфін вкусив маленького хлопчика за руку в українському дельфінарії, потерпілий в лікарні (ВІДЕО 18+)

0

У дельфінарії “Немо” в Одесі дельфін вкусив хлопчика за руку під час контактної програми, в результаті чого дитину відвезли в лікарню, де лікарі наклали шви.

Про це повідомляє канал “Одеса Інфо” у “Telegram”.

На відео, яке оприлюднила мама хлопчика видно, як тварина схопила дитину за руку.

Читайте також: “Ходять і займаються х**нею”: студентка з Харкова облаяла учасників Параду вишиванок (ВІДЕО).

Мати заявила, що керівництво дельфінарію навіть не вибачилося за цей випадок і заявило, що в цьому винні самі батьки, які не догледіли дитину.

У коментарі журналістам “ТСН.ua” власник дельфінарію Андрій Кисловський попросив вибачення у матері потерпілого. За його словами, інцидент — це упущення персоналу.

«Насправді ми дуже винні, це упущення нашого персоналу. Ми не мали допустити цієї ситуації, щоб дитина дражнила дельфіна. Дельфін таким чином орієнтований на годування, коли у тренера бере рибу», — заявив він.

У дельфінарії додали, що в момент інциденту їх співробітник кудись відійшов, а мама знімала хлопчика.

«Тварина миролюбива і хороша, але це звичайні рефлекси під час годування, вони існують у кожної тварини. Дитина не винна, бо не розуміла, що відбувається. Питання вже до матері, яка, мабуть, також не розуміла і не давала собі звіту, що вона робила. І, звісно, найголовніше питання до нашого персоналу, який не запобіг цьому», — сказали в дельфінарії.

Кисловський заявив, що дельфінарій найближчим часом зв’яжеться з мамою дитини.

«Я, від лиця нашого колективу, прошу вибачення в матері. Думаю, у найближчий час з нею сконтактуємось і це питання згладимо і врегулюємо», — сказав він.

За його словами, персонал під час виступу озвучує правила поведінки в дельфінарії.

«Ми постійно просимо не доторкатись до тварин, не гладити, не підходити до бордюру. Під час кожного виступу ми про це говоримо, але бувають неуважні люди, які нехтують правилами. І звичайно, наш персонал, не може за кожним встежити, бо у цей момент було багато людей», — сказав Кисловський.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.