Take a fresh look at your lifestyle.

Рецепт слойоних сухарів, який передається з покоління в покоління

3

Кулінарний експерт, господиня Любов Волошин, яка родом із Львівської області, виклала у мережу сімейний рецепт слойоних сухарів.

“Відкриваю марафон рецептів мого дитинства. Перший рецепт – це мій фоворит – “слойоні сухарі”. От і мої діти відчули смак мого дитинства…Рецепт, який передається з покоління в покоління. Мені передався від моєї мами! Низький їй уклін Ольга Поворозник.

Кулінарний експерт Любов Волошин

Один раз в рік – на Водохреща (в нас був тоді храмовий празник) і мама пекла такі сухарі. Ну звичайно я і моя сестра Галя Криса Галя Криса допомагали….Витискали, робили дирочки, складали на бляшку… а коли спеклися – обвалювали в пудрі. Пудра…. То було тяжке питання, бо ми її молили в ручну, на такому приборі, який нагадує ручну м’ясорубку( слава Богу потім в нас появилась кофемолка).

Потім складали в коробку. І сухарі можна було їсти аж на Водохреща, бо пекли їх зазвичай за 3 дні до того. А чому так швидко? Бо треба було, ще напекти кільканайцять пляцків..

Коробка з сухарями ставилась десь повище, але то не допомагало. До празника всі сухарі не доживали. Ну як можна було втриматись від такої спокуси, яка лежить і манить тебе своїм смаком і ароматом…?!

Отже, ловіть рецепт: “Сухарі слойоні”:

1 ст. сметани,

2 жовтки. Все розтерти.

В окремій посуді, змішати м’які

200гр. маргарини,

100гр. масла,

200гр. смальцю

і 400гр муки.

До цього додаємо цю сметану із жовтком і замішуємо тісто. Тісто буде липнути.

В холод на 1 – 2 год.

Розкачуємо товщиною 3 мм, витискаєм форми, в середині дирочка і вдуховку на 170 °С на 5-8 хв. Залежить від духовки. Вони мають злегка підрумянитись. Не пересушіть!!! Тоді дати 2 хв, щоб підстигли, обваляти в пудрі і викласти в коробку, НЕ ЇСТИ!!!! Дочекатись щоб підстигли! Хоча це мені ще ні разу не вдалось”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.