Take a fresh look at your lifestyle.

У Підберізцівській громаді відкрили родинний центр (ФОТО)

0

При Підберезцівській територіальній громаді запрацював Родинний центр «SVITLO».

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Відтепер мешканці громади матимуть змогу скористатися послугами психолога, який працюватиме у родинному центрі. Перелік послуг, які стануть доступними у центрі, зокрема, включає:

  • індивідуальні консультації з психологом;
  • навчальні програми для батьків;
  • розвиткові заняття для дітей;
  • тренінги та лекції для сімей.

Відкриття Центру супроводжувалося святом для сімей, окрім урочистостей, мешканці громади мали змогу переглянути  концерт та почастуватись кулішем. Для дітей організували різноманітні забави, майстер-класи та солодкий стіл.

Читайте також: У Підберізцівській ОТГ відкрили поліцейську станцію (ФОТО).

Учасників дійства привітали начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, начальник управління праці та сімейної політики департаменту соціального захисту населення Уляна Дорош, голова Підберізцівської сільської територіальної громади Василь Коваль координатор проектів Львівської освітньої фундації Іванка Рудакевич.

Відкриття соціальної послуги відбулося в межах реалізації програми «Громада для сім’ї. Створення соціальних послуг в ТГ» реалізованою Львівською освітньою фундацією  у партнерстві із Департаментом соціального захисту населення, Службою у справах дітей облдержадміністрації та Благодійним фондом « МХП-Громаді».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.