Take a fresh look at your lifestyle.

Мирон Маркевич поставив на місце функціонерів збірної Росії з футболу через українську форму

755

Глава Комітету збірних УАФ, відомий український тренер Mирон Mаркевич прокоментував висловлювання деяких російських футбольних функціонерів, парламентаріїв, які вимагають прибрати з футболок нашої збірної нанесені контури кордонів України.

Про це повідомляє сайт ua-football.com.

“Перш за все, хотілося б порадити цим “експертам” краще зайнятися допінговими скандалами, через які збірним Росії заборонено виступати на найбільших міжнародних змаганнях під своїм прапором і без гімну. А їхні нахабні вимоги щодо контурів кордонів України на нашій ігровій формі взагалі не витримують критики. Адже це ж саме росіяни окупували нашу територію, а тепер ще сміють щось коментувати та рекомендувати.

Читайте також: 70-річний Маркевич зіграв у матчі збірної України проти Туреччини (ФОТО).

Я повністю згоден з президентом УАФ Андрієм Павелком, який сказав, представляючи нову форму, що силует України буде надавати сил нашим гравцям, адже вони будуть битися за всю Україну: від Сімферополя і Севастополя до Києва, від Донецька і Луганська-до Ужгорода”, – зазначив Маркевич.

Нагадаємо, що 6 червня збірна України представила нову форму на чемпіонат Європи. На футболках була зображена карта України, проте в Росії обурилися присутністю Криму, який РФ тимчасово окупувала у 2014-му році.Після чого у Росії почали агресивно реагувати на нову форму збірної України.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.