Take a fresh look at your lifestyle.

“У мене моторчик в одному місці не зупиняється”: Поплавський оголосив про завершення кар’єри (ВІДЕО)

338

71-річний Михайло Поплавський зізнався що збирається піти у відставку з посади ректора Київського університету культури і мистецтв.

Про це повідомляє ТСН.

Так, знаменитість зовсім нещодавно відсвяткував 28 річницю на посаді ректора університету культури і мистецтв. У програмі «Світське життя» 71-річний артист поділився, що планує піти у відставку та передати повноваження молодому спеціалісту.

Читайте також: Гурт «Рокаш» зняв кліп про вирубку Карпат (ВІДЕО).

«Я хочу передати повноваження молодому ректору і бути головою наглядової ради, допомагати. У мене моторчик в одному місці не зупиняється. Під лежачий камінь коньяк не тече, треба рухатися. Але артист повинен своєчасно піти зі сцени – під оплески, а не щоб його виносили ногами вперед. Завжди має бути межа і почуття міри», – прокоментував своє рішення знаменитість.

Артист також прокоментував будівництво нового особняка. «Невеликий будинок на 260 квадратних метрів, дві спальні. Поплавський — це ж одна скромність. Кілька гектарів землі, щоб був редис, картопля, огірочки, помідорчики. Я люблю сам вирощувати», — розповів співак.

Зауважимо, Михайло Поплавський працював ректором Київського національного університету культури і мистецтв від 1993 року до 2015-го.

Наразі формально він є президентом даного ВНЗ.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.