Take a fresh look at your lifestyle.

Чому варто придбати авто зі США?

0

США – найбільший автомобільний ринок у світі, де вибір вживаних автомобілів величезний. Однак транспортні засоби переважно доводиться купувати віддалено, що пов’язано з високим ризиком. Тому, якщо ви вирішили купити авто из америки бу, варто звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи, як ось Columb Auto.

Чому саме автомобілі зі США?

Зазвичай американці що три роки намагаються змінювати свої автівки, стежачи за модними тенденціями ринку. А це означає, що пробіг у “засобів пересування” є невисоким. Тому ви маєте шанс придбати “секондхендне” авто насправді досить хорошим, яке прослужить вам довго. Зауважте, що машина із Америки їздила добротними дорогами та обслуговувалася якісними паливно-мастильними матеріалами.

Окрім того, величезною перевагою є значно менша ціна за європейські аналоги. Мова йде по так звані биті авто, які були пошкоджені внаслідок ДТП, дії природних стихій (ураган, підтоплення тощо). Справа в тому, що такі транспортні засоби виставляються страховими компаніями на аукціон. Тому, маючи спеціальні навички та досвід, такі автомобілі можна купити за вигідною ціною. Залишиться лише привезти ваш товар в Україну та поремонтувати.

Доставка в Україну та розмитнення

Доставка авта зі США може тривати від 28 до 56 днів. Сам термін може залежати від багатьох факторів. В залежності від того, який транспортний засіб, буде куплено (седан, універсал, хетчбек чи позашляховик), це буде визначати наявність місця в контейнері, у якому будуть перевозити ваш товар. Однозначно, що впливатиме місце купівлі авта, оскільки порт відправки може розташовуватися на західному, східному чи південному узбережжях країни. Погодні умови можуть теж затримати рейс вантажного корабля.

При визначення митної вартості автомобіля тепер відповідно до останніх змін у законодавстві будуть враховувати витрати на перевезення. Якщо раніше умовна вартість транспортування машини зі США була уніфікованою і становила 400 доларів, то тепер ціна буде варіюватися. Таким чином, середня вартість перевезення приблизно в 1000 доларів буде включатися до митної вартості автомобіля, додаємо сюди ще 20 відсотків ПДВ, а це ще 200 доларів. Додатково при розмитненні треба буде сплатити акцизний збір, ввізне мито, ПДВ та відрахування у Пенсійний фонд.

Сертифікація та ремонт

Автомобілі, перегнані зі США повинні пройти обов’язкову сертифікацію. Це зумовлено відмінними від Європи і України вимогами безпеки та умовами експлуатації, які характерні для американських стандартів. Зокрема, транспортні засоби з Америки вирізняються:

– використанням габаритних фар;

– передніми фарами, які світять прямо вперед (у Європі вони натомість асиметричні)

– датчками на панелі приладів градуйовані в інших одиницях, для прикладу паливо у галонах, температура — за Фаренгейтом;

– тонуванням шкла (в Україні не можна тонувати лобове і переднє бокове шкло).

Ну і зрозуміло, якщо ви придбали бите авто, то вам потрібно його відремонтувати. Дуже зручно, коли вартість ремонту можуть визначити за фотографією, адже тоді послуга буде вам надана “під ключ”, коли покупець уже приїжджає на сервісний центр отримати номерні знаки.

Послуги, які вам можуть надати фахівці з Колумб Трейд:

– автомобіль для юридичних осіб;

– купівля авта у США;

– допомога у продажі авта;

– доставка авта автовозом та евакуатором з портів Німеччини;

– перевезення авта автовозом та евакуатором по Україні;

– доставка із США та Канади;

– послуги з підбору авта;

– партнерство оптовим покупцям;

– доставка авта автовозом і евакуатором з портів Литви;

– розмитнення авта зі США;

– авто в кредит та лізинг;

– доставка авта автовозом та евакуатором з портів Україні;

– доставка авта автовозом та евакуатором з портів Грузії.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.