Take a fresh look at your lifestyle.

УЄФА пішла на догоду Росії і вимагає прибрати гасло “Героям слава” з української форми

0

Союз європейських футбольних асоціацій зажадав від збірної України по футболу прибрати з форми для чемпіонату Європи напис “Героям слава”.

Про це повідомляє УП з посиланням на пресслужбу УЄФА, ВВС News Україна, “Радіо Свобода”.  

“УЄФА вимагає, щоб Україна внесла зміни до форми EURO2020, щоб прибрати “політичне” гасло, яке викликало протести з боку Росії”, – передає AFP.

Читайте також: Мирон Маркевич поставив на місце функціонерів збірної Росії з футболу через українську форму.

Як зазначив у коментарі представник Української футбольної асоціації “Радіо Свобода”: “Отримали лист на цю тему від УЄФА, і зараз наші юристи його вивчають, ведуть переписку з УЄФА. Немає в мене цього листа, він у юристів, тому не можу сказати (як сформульована вимога – ред.). Я думаю, (заява – ред.) буде ближче до кінця дня, коли буде результат переговорів”.

Цю інформацію ВВС News Україна також підтвердив співрозмовник у збірній.

Як повідомляють РИА Новости, в УЄФА дійшли висновку, що “конкретне поєднання цих двох гасел (“Слава Україні! – Героям слава!” – ред.) явно вважається політичним за своєю природою, що має історичне і мілітаристське значення”.

Тому в УЄФА заявили, що “цей конкретний слоган на внутрішній стороні футболки має бути вилучений для використання в матчах змагань УЄФА”.

В УЄФА відзначили, що карта України, на якій зображений Крим, правил не порушує.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.