Take a fresh look at your lifestyle.

Депутатка з Жидачева зайняла перше місце з шашок на Всеукраїнській спартакіаді

0

Депутатка Жидачівської міської ради Шминець Оксана посіла перше місце у турнірі з шашок на IX Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів усіх рівнів.

Про це повідомив голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко.

“Вертаємось додому із сонячного Чорноморська. Сьогодні там відбулось урочисте закриття IX Всеукраїнської спартакіади серед депутатів усіх рівнів. Команда Львівщини зайняла 6-те місце в загальному рейтингу серед 18 команд, а наша команда з мініфутболу – 5-те.

Веземо додому й перемоги. Вітаю з першим місцем з шашок депутатку Жидачівської міської ради Шминець Оксану та депутата Стрийської міської ради Ігнатова Олексія з другим місцем з настільного тенісу.

Читайте також: Богдан Гоза з Жидачева встановив світовий рекорд у важкій атлетиці.

Тиждень в Чорноморську для нас промайнув як один день: спортивні змагання, море, екскурсія містом, дружнє спілкування, огляд спортивної інфраструктури. Відпочили, позмагались, обмінялись досвідом. Дякуємо директору Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадиму Климовичу за організацію нашої поїздки, депутатам – за спортивне товариство, сім’ї та вболівальникам – за підтримку.

Спортивна інфраструктура Чорноморська – приклад того, як треба любити, розвивати і підтримувати спорт. Маємо перейняти й собі такий підхід і розвивати спортивну інфраструктуру в наших територіальних громадах Стрийського району. Бо життя – це рух, рух – це спорт!”, – йдеться у дописі.

Збірна депутатів Львівської області на Спартакіаді

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.