Take a fresh look at your lifestyle.

Польське місто передало Жовкві медичну гуманітарну допомогу на півмільйона злотих (ФОТО)

0

У рамках співпраці між містами Жовква та Томашів-Любельський у КНП «Жовківська лікарня» було передано медичне обладнання загальною вартістю до 500 тис злотих.

Про це повідомив міський голова Жовкви Олег Вольський.

Найменування медичного обладнання:

– електрокардіограф ASCARD B – 5 (1 шт.);

– Ехокардіографічний пристрій Siemens Antares (1 шт.);

– Апарат штучної вентиляції легень (5 шт.);

– Хірургічний відсмоктувач (2 шт.);

– Кардіомонітор Delta (9 шт.);

– Інфузійний насос (13 шт.).

Читайте також: Жовква приєдналася до меморандуму про співпрацю між містами Львівської, Івано-Франківської та Хмельницької областей.

“Одною з найбільших проблем як в Польщі, так і Україні є боротьба медиків з пандемією коронавірусу. Після того, як КНП «Жовківська лікарня» перейшла на баланс міської ради, ми побачили, що наша медична установа є недокомплектована і їй невистачає медичного обладнання.

Коли спілкувалися на цю тему з паном Войцехом, він сказав, що спробує допомогти. І вже сьогодні, ми отримали гуманітарну допомогу, яка зможе врятувати не одне людське життя. Щиро вдячний нашим міжнародним партнерам за вагому підтримку і що приїхали сьогодні у Жовкву!

Радий вітати: Войцеха Жуковського – голову Томашів-Любельської міської ради, Мірослава Фуса – секретаря ради та Моніку Ноцек – інспектора з питань зовнішніх інвестицій! Також дякую виконавчому директору Єврорегіону Розточчя – Любомиру Кравцю за співорганізацію процесу!Сподіваємся на подальшу співпрацю”, зазначив очільник Жовківської міської громади у своєму дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.