Take a fresh look at your lifestyle.

Чиновники Львівської ОДА проїли понад 2,5 тисячі доларів на Днях Європи

0

На харчування учасників відзначення Днів Європи, які були проведені 21 травня у Львівській Політехніці, з обласного бюджету витрачено понад 2,5 тисячі доларів.

Про це повідомила ГО “Громада та ініціатива” на своїй сторінці у Facebook.

На захід, у якому взяло участь заледве 50 гостей (візуально видно з фотографій), департаментом Львівської ОДА з міжнародного співробітництва витрачено 69 900 грн на харчування.

Читайте також: На премії чиновникам ЛОДА з обласного бюджету виділили 60 млн грн.

А саме, 31100 грн з обласного бюджету спрямовано на кейтерингові послуги, 38 800 грн на послуги з організації харчування. Як випливає з меню, холодні перекуси готувалися для 100 осіб, орієнтовно на кожну особу мало припасти понад 690 грн. Проте, на практиці через обмежену кількість учасників, середні витрати на гостя становили більше 1380 грн.

Зокрема, учасники Днів Європи споживали:

– сирне плато по 500 грн,

– рулетики з лосося — 400 грн,

– свинні медальйони — 170 грн.

– салат з прошутто — 180 грн,

– курка у шпинатному соусі — 150 грн,

– салат з печінкою — 180 грн.

У ГО “Громада та ініціатива” вважають, що у департаменті міжнародного співробітництва Львівської ОДА намагалися “накрутити” вартість заходу, а також уникнути тендерних процедур, адже послуги були розбиті на організацію харчування та кейтерингові послуги.

“Чи могли обійтися чиновники без вишуканих канапок по 200-400 грн в умовах обмеженого бюджету, коли через відсутність коштів закривають школи та лікарні? Очевидно, що не лише могли, але і зобов’язані були!!! Але вочевидь це не про Львівську ОДА”, – обурються громадські активісти.

Нагадаємо, 21 травня 2021 року у Львівській політехніці відбувся мистецько-науковий захід “Україна в Європі шляхом першовідкриттів”, присвячений Міжнародному Дню Європи. Як бравурно повідомляється на офіційному сайті Львівської ОДА, “ідея заходу – продемонструвати наукову позицію України, зокрема Галичини та Львова, через винаходи, досягнення і першість в світі львівських вчених, які своїми конкретними прикладами експериментів вводили Україну в європейське наукове сузір’я”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.