Take a fresh look at your lifestyle.

Трагедія у центрі Львова: під час марафону помер 23-річний бігун, не добігши 200 метрів до фінішу

0

У неділю під час проведення львівського півмарафону (21 км) помер 23-річний учасник. Організатори спочатку призупинили проведення змагань, участь у яких могли взяти усі бажаючі, але пізніше відновили за зміненим маршрутом.

Про це передає Zaxid.net.

Під час проведення змагань одному з учасників, 23-річному бігуну, стало погано за 200 метрів до фінішу, біля пам’ятника Тарасові Шевченкові у центрі Львова. Реанімаційні зусилля медиків, які чергували на трасі проведення півмарафону, результату не дали.

Інформацію про загибель учасника півмарафону уже підтвердив мер Львова.

Організатори півмарафону оголосили про припинення змагань, однак пізніше вони продовжились за зміненим маршрутом.

Загиблий бігун (його ім’я не розголошують) не був аматором – він уже неодноразово брав участь у схожих змаганнях в інших містах. Генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Чернізький під час брифінгу повідомив, що юнак у 2019 році пробіг марафон у Києві.

«Цього разу він хотів покращити свій результат. Він дуже добре і швидко сьогодні біг, 15 км подолав всього за 1 годину 15 хв. Добігаючи хлопець втратив свідомість. Медики проводили реанімацію майже годину», – розповів Дмитро Чернізький.

Генеральний менеджер Run Ukraine також додав, що відповідальність за стан здоров’я лежить на самих учасниках марафону. Однак він запевнив, що рідним хлопця нададуть фінансову допомогу.

За даними ZAXID.NET, загиблий бігун мешкав у Львові, проте його батьки живуть у Кривому Розі. Їх уже повідомили про смерть сина.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.