Take a fresh look at your lifestyle.

У Розвадівській громаді планують відкрити два потужні заводи

0

Днями депутат Львівської обласної ради Микола Седіло разом з головою обласної ради Іриною Гримак, головою Розвадівської громади Романом Сидором були учасниками ділової зустрічі з дирекцією підприємства «Розвадівбудматеріали». Виробничі потужності заводу розміщуються на території Розвадівської громади.

Про це повідомляє власкор.

«Нам презентували проект роботи двох потужних заводів, які мають намір запустити в дію впродовж найближчих років», – розповів Микола Седіло, представник «ЄС» в обласній раді.

Читайте також: Від проблеми до вирішення: у Тростянецькій і Розвадівській громадах встановлять камери відеоспостереження.

Перший завод із виробництва сухих будівельних сумішей Siltek у селі Розвадів. За проектом завод займатиме площу 6 га, виробнича потужність 150 т. тонн/рік, 160 робочих місць.

Другий завод із виробництва газобетону «Ковальської» у с. Розвадів. В цей проект мають намір інвестувати 45 млн. євро, проектна потужність – 300-500 робочих місць, виробнича площа – 14 га, виробнича потужність: І черга -500 тис. м.кв/рік, ІІ черга – 1 млн. м.кв/рік,

«Відкриття нових підприємств на території наших громад – це великі інвестиції в розвиток громад, це нові робочі місця і податки до бюджету громади. Маємо спільними зусиллями влади, громади та інвестора усіляко сприяти Розвадівській громаді стати успішною та заможною», – зауважив Микола Седіло.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.