Take a fresh look at your lifestyle.

Вісім шкіл Львівщини за результатами всеукраїнського конкурсу отримають світловідбивальні жилети

0

Вісім шкіл Львівської області, які потрапили до першої 100 місць у Всеукраїнському змаганні «Хештег-Марафон» #SafetyChallenge, отримають комплекти світловідбивальних жилетів.

Про таке рішення оголосили організатори Національної програми з попередження дорожньо-транспортного травматизму дітей та молоді Traffic Challenge.

До ТОП – 100 потрапили вісім шкіл Львівщини:

  1. Яворівський заклад загальної середньої освіти І-III ступенів №2 Яворівської міської ради Львівської області;
  2. Самбірська гімназія;
  3. Рудниківський навчально-виховний комплекс «ЗНЗ І-III ст. – ДНЗ»;
  4. Рихтицька середня загальноосвітня школа І-III ступенів Дрогобицької міської ради Львівської області;
  5. Ременівський ЗЗСО І-III ст. Жовтанецької сільської ради;
  6. Бродівський ОЗЗСО |-||| ст. №4;
  7. Долішньолужецька СЗШ I – II ст.;
  8. Перемишлянський ОЗЗСО І-III ст. ім. О. Ковча.

Читайте також: Школярка, яка проживає в одному із сіл Стрийської ОТГ, отримала 200 балів на ЗНО.

Загалом планують забезпечити 150 українських дитячих навчальних закладів — так будуть розподілені 4,5 тисячі жилетів. Цьогоріч ГО «Traffic Challenge» та Благодійний фонд «Демократичний розвиток» змінили умови отримання школами комплектів світловідбивальних жилетів.

«Цьогоріч захисні комплекти отримають найактивніші заклади, оскільки наш досвід показує, що саме школи, які приділяють увагу питанням безпеки руху будуть якнайкраще використовувати ці матеріали. І, навпаки, якщо адміністрація навчального закладу ставиться до проблеми безпеки руху поверхнево (а у нас, на жаль, таких досить багато), то подаровані матеріали десь лежатимуть та не приноситимуть очікуваної користі», – розповіла Ольга Дробишева, голова громадської організації «Traffic Challenge».

Отож, 101 комплект жилетів вже отримують школи, що проявили себе найбільш активними у діяльності з протидії дорожньо-транспортному травматизму цього року та посіли перші 100 місць у Всеукраїнському змаганні «Хештег-Марафон» #SafetyChallenge. Так трапилося, що 100-те та 101-ше місце набрали однакову кількість балів, тому – загалом 101 школа отримує комплект жилетів у подарунок за результатом активності.

За підсумками адресати представляють всі 24 області України. А найбільшу кількість комплектів отримали Харківська, Вінницька, Миколаївська та Львівська області.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.