Take a fresh look at your lifestyle.

У Кам’янці-Бузькій відкрили поліцейську станцію (ФОТО)

0

29 червня у місті Кам’янка-Бузька на вулиці Шевченка, 135 (Кам’янка-Бузька територіальна громада), в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади» розпочала роботу поліцейська станція.

Про це повідомляє ГУНП у Львівській області.

Обов’язки поліцейського офіцера виконуватиме старший лейтенант поліції Андрій Ріполовський, який пройшов спеціалізоване навчання. Площа громади становить майже 350 квадратних кілометрів, населення – понад 21,5 тисяч осіб.

Читайте також: Затримали мешканця Кам’янка-Бузької, який стріляв по воронах з рушниці на власному подвір’ї.

Головним завданням правоохоронця є забезпечення правопорядку на ввіреній території та створення безпечного середовища для кожного мешканця громади. Поліцейський забезпечений службовим транспортом, зброєю, засобами зв’язку та всім необхідним для несення служби. Щоб краще орієнтуватися у потребах людей та негайно реагувати на їхні звернення, поліцейський офіцер проживатиме на території обслуговування та буде доступним для громадян цілодобово.

До основних обов’язків поліцейського офіцера громади належать підтримання публічного порядку, протидія та запобігання вчиненню правопорушень, превентивна робота тощо. Оцінювати діяльність поліцейського офіцера будуть самі мешканці.

Нагадаємо, що проєкт «Поліцейський офіцер громади» реалізується Головним управлінням Національної поліції у Львівській області спільно з територіальними громадами, з якими підписано відповідні меморандуми про співпрацю. Головна мета проекту – створити безпечне середовища для кожного з мешканців.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.