Take a fresh look at your lifestyle.

Від проблеми до вирішення: дорогу до найбільшої школи Миколаївської громади відремонтують

0

На черговій сесії депутати Миколаївської міської ради прийняли важливе рішення – виготовити ПКД для ремонту дороги, що веде до найбільшої школи Миколаївської громади – ЗОШ №1.

Ще в березні Тарас Оприск, голова депутатської фракції «ЄС» у Миколаївській міській раді, озвучив звернення про потребу відремонтувати дорогу до Миколаївської школи №1.

«Болотиста дорога до знань – саме такий вигляд у дощову погоду має дорога до найбільшої школи нашої громади. Щодня школу відвідують понад 800 школярів. У дощову погоду там не пройти, бо тротуар, якому вже більше 50 років, дуже пошкоджений та ще й заболочений. Орієнтовна протяжність – 200 метрів. Вважаю, дорога до знань для школярів Миколаївської першої школи має бути безпечною та зручною», – йшлось у депутатському зверненні Тараса Оприска.

Дорога, про яку йде мова, важлива не лише для школярів. Поблизу розташована зупинка маршрутного транспорту, а також храм Успіння Пресвятої Богородиці. Дорогою ходять пасажири, парафіяни, жителі міста та прилеглих громад. На одній з минулих сесій депутати прийняли рішення виготовити ПКД для ремонту дороги, що веде до опорної школи Миколаївської громади. Це перший і важливий крок, щоб зрозуміти скільки коштів потрібно, яке саме дорожнє покриття буде прокладено.

«Проте тут виникає застереження, бо червень вже минув, липень – час відпусток, залишається лише зовсім мало часу до початку навчального року. Найбільше застереження, щоб бруківку чи асфальт не почали прокладати у вересні- листопаді, в сезон рясних дощів. Тому вважаю, що процедуру формування ПКД та всі подальші юридичні моменти треба якомога пришвидшити, щоб вже у новий шкільний навчальний рік учні найбільшої школи громади йшли на перше вересня по відремонтованій дорозі», – зауважив голова депутатської фракції Тарас Оприск.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.