Take a fresh look at your lifestyle.

У Львові відбудеться акція на підтримку родин зниклих безвісти

0

У Львові 15 липня з 14.00 до 16.00 на площі Ринок відбудеться акція “Україно, Ми є” на підтримку родин зниклих безвісти.

Про це повідомили організатори.

Це вже сьома акція “Україно, МИ Є!” “Об’єднання родин зниклих безвісти “НАДІЯ”, що проходить містами країни та інформує владу та місцеву громаду про те, що серед них живуть родини зниклих безвісти, які потребують допомоги та підтримки.

Вимоги акції:

1. Нагадати про те, що МИ Є!

– Питання безвісти зниклих досі актуальне і потребує уваги з боку влади та суспільства! Хочемо нагадати про й досі невизначену долю своїх близьких, яких ми чекаємо довгих сім років.

2. Розблокувати роботу комісії з питань осіб, зниклих безвісти за особливими обставинами:

– Надати матеріально-технічне та фінансове забезпечення Комісії з питань зниклих безвісти від Секретаріату Кабінету Міністрів відповідно до закону №2505-VIII, та наказу Президента України№495/2020, “Про заходи щодо захисту прав та інтересів осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, жертв насильницьких зникнень, членів їх сімей”.

– Затвердити легітимно обраного Голову Комісії Максимченка Володимира Анатолійовича, та Секретаріату Кабінету Міністрів України узаконити з ним трудові відносини.

3. Організувати зустріч Прем’єр-міністра України та представника офісу Президента України з родинами зниклих безвісти та представниками Міжнародного червоного хреста для погодження плану дій на найближчий період.

За даними Міжнародного Комітету Червоного Хреста 756 родин України не знають про долю своїх близьких, що зникли під час війни на Донбасі. Сім років рідні військових і рідні цивільних питають себе: “Де він? Що з ним? Чи він живий?”. Сім років родини живуть НАДІЄЮ знати правду. Саме правду.

Об’єднання родин зниклих безвісти “Надія” – організація, яка з’єднала 120 родин зниклих безвісти за особливими обставинами з 20 областей України  за для повернення їх близьких додому. Запущено перший в Україні сайт родин зниклих безвісти для пошуку військових та цивільних, що зникли в зоні АТО/ООС. 

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.