Take a fresh look at your lifestyle.

Як правильно підібрати піцу на свято чи вечірку?

0

Піца – це швидка і проста страва, яку люблять молоді та старші. Вона чудово підходить час від часу в якості вечері, а ще краще – для вечірок та зустрічей з друзями. Її можна легко приготувати вдома, але набагато швидше і так само смачно буде замовити з доставкою на сайті smaki-maki.com.

Вибір піцерій величезний, тому замовляти швидше за все ви будете відповідно до вашого розташування, потреб та уподобань. Що робити, якщо серед гостей у нас різні гурмани – яку піцу вибрати?

Піца піці – не рівня

Насправді, першим критерієм при виборі відразу після доставки, є розмір коржа. Зокрема, кількість шматочків потрібно пристосувати до кількості людей, щоб усі були ситими і задоволеними.

Зазвичай, піцу розрізають на 6, 8 і 12 трикутних частин залежно від розміру продукту. Найпопулярніший розмір – 30 см, що є невеликим або середнім розміром у більшості піцерій. Кількість сантиметрів стосується діаметра, тобто довжини від краю до краю по прямій, що проходить через центр.

Піца розміром 30 см – хороший варіант для однієї або двох людей, але навряд чи для вечірки. Найкращий вибір в останній ситуації – піца розміром 40-50 см, яка є великою або дуже великою, залежно від піцерії.

Піца на будь-який випадок

Піца має багато назв, і все залежить від того, які доповнення ми до неї складемо. Кожна піцерія пропонує широкий вибір смакових композицій, від простих та основних до вишуканих і незвичних.

У багатьох піцеріях меню є унікальний пункт, який є їх власною рецептурою. Це дає вам можливість вибрати начинку, яку ви хочете для вашої піци. Зазвичай тут основою є томатний соус зі спеціями та сиром, і ми вибираємо певну кількість добавок. У деяких випадках ми також маємо на вибір основний соус – деякі піци краще поєднуються з білим соусом.

Якщо організація свята лежить на наших плечах, і ми не знаємо переваг гостей, найбезпечніше поставити на перевірену класику: маргариту, капричозу або пепероні.

Завжди щось особливе для всіх

Напевно, кожному подобається піца, навіть якщо куштувати можна лише час від часу. Вечірка – ідеальний привід для такої примхи. Однак у деяких людей є особливі вимоги щодо цього, часто через їх харчові звички або проблеми з травленням. Тому не забудьте врахувати вимоги окремих запрошених людей перед вечіркою і налаштувати щось під кожного!

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.