Take a fresh look at your lifestyle.

Операція «з Чорта в Ангели»: політолог нагадав усю правду про Авакова

6

Політолог та автор терміну “Революція Гідності” Юрій Сирготюк нагадав про усі гріхи міністра МВС Арсена Авакова.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

“Операція «з Чорта в Ангели». Після того, як «найтимчасовіший вічний» міністр МВС, фактично співправитель України (лютий 2014-липень 2021) Арсен Аваков «відповз» на перезавантаження для нового, як він гадає тріумфального повернення, складається враження, що рівень «пред‘яв» до нього спеціально мінімізується, щоб його піарникам було легко відбити ці дитячі закиди і піти в кавалерійську атаку. Усе ж нагадаю чому він і справді Чорт.

Задушив Революцію Гідності. Забезпечив можливості рускій вєсні збройного бунту на сході. З першого дня приходу до влади забезпечив можливість загонам «Беркуту» з Донецька, Луганська і Миколаєва зі зброєю спокійно покинути Київ і перейти до збройної боротьби проти української держави. Не дозволив провести слідство і притягнути до відповідальності вбивців героїв НебесноїСотні. Оперся на репресивний апарат в лавах МВС щоб знищити продовження Революції Гідності. Навмисне, зухвале і показове вбивство Сашка Білого найяскравіший приклад.

Забезпечив олігархічний консенсус. Після приходу до влади Аваков зробив усе щоб зберегти непорушними позиції стовпів режиму Януковича, зокрема олігархів, він фактично забезпечив силове прикриття і безнаказанність олігархів. Саме тому його й тримали як арбітра і партнера всі ці роки. Нагадаю, знести олігархат була одна з ключових позицій Революції Гідності.Саме Аваков забезпечив спайку олігархічного бізнесу, бандитів і силових структур. Спайку влади і бізнесу. Коли сама влада стала бізнесом і способом безнаказанно грабувати. І рюкзаки Авакова – це дитячі пустощі. Покопатися в бурштині, незаконному видобутку корисних копалин було б цікавіше.

Узурпація влади. Аваков займав виключну позанормативну позицію у владі. Після Майдану на власний розсуд використовував силовий кулак. А сконцентрував він небачені повноваження, зібравши під свою руку і МВС і Нацгвардію, Прикордонну Службу, Державну службу надзвичайних ситуацій, бандитів і приватні армії. Згодом став учасником позаконституційного органу, так званної Стратегічної сімки, на якому зокрема ухвалювалися рішення про внесення змін у Конституцію 31 серпня 2015 року під час війни на догоду Росії. Саме Аваков забезпечував силове прикриття цього злочину і причетний до подій під час ВРУ під час яких загинули нацгвардійці. Повне зневажання правом і навіть законністю. Коли закон діяв виключно як спосіб карати ворогів.

Фрікізація «бе-бе-беїзм» української політики. Аваков завів в українську політику величезну кількість фріків, на кшалт Ківи і Шкіряка, причому байдуже яких ідеологічних вподобань. Схоже сама дебілізація і бебебізація політики була одним із способів девальвації Майдану.

Агресивна українофобія. Це те, чим найбільше запам’ятається Аваков. Його ненависть до української ідентичності носила якийсь патологічний характер, а Україна без українців стало здається політичною метою. Він намагався зробити все щоб закріпити колоніальний статус українців. І належав до тих, хто радже погодився б бути «ізнасілованим, чєм українізірованим». Аваков, це той, хто чи ненайбільше ловив рибку в мутній воді перехідного постреволюційного періоду і війни. Більше нього, це робив лише петьман.Загалом, чоловік заробив як мінімум на пожиттєве. До цього списку можна ще додавати і додавати. І ми це пам’ятаємо. І кара неминуче буде…”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.