Take a fresh look at your lifestyle.

Сім’ї погорільців із Львівщини потрібна допомога в облаштуванні побуту

0

На Дрогобиччині Львівської області згорів будинок, волонтери закликають допомогти облаштувати побут.

Про це повідомила керівник благодійного фонду “Здіснити мрію” Уляна Флишка на своїй сторінці у Facebook.

“Через коротке замикання електропроводки в будинку, що в селі Ясениця-Сільна, сталася трагедія. Будинок, у якому проживала 89-річна бабуся, її донька та двоє онуків, згорів вщент. Люди, на щастя, вижили. Зараз місцеві органи влади надали родині тимчасовий прихисток, але там практично немає умов для нормального проживання.

Зокрема, Іван Бекеш, який разом зі своїми рідними став жертвою цього випадку, просить (за можливості) долучитися і допомогти надати в користування холодильник, диван, шафу та інші необхідні речі для проживання.

Також я хочу розпочати збірку коштів для допомоги сім’ї, бо, навіть не уявляю, як у дорослому віці важко розпочинати життя майже “з нуля”. Відтак, запрошую небайдужих, готових долучитися до збірки допомоги і грошей, зголошуватисяв коментарях або приватно. Карткового рахунку у них, на жаль, немає.

Тому, можу запропонувати свій, а кошти привезу особисто!Єдине прохання, то вказуйте в призначеннях: “Допомога Івану Бекешу”5457082223482642 ПриватБанк”, – йдеться у дописі.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.