Take a fresh look at your lifestyle.

Юні футболісти Миколаївщини тріумфували в Скадовську (фото)

0

Футболісти Миколаївської дитячо-юнацької спортивної школи в Скадовську вибороли кубок переможців. З-поміж 18 українських команд, миколаївські юнаки вийшли у фінал з рахунком 3:0 і вибороли таку омріяну перемогу.
Команду Миколаївщини презентували гравці одразу трьох сусідніх територіальних громад – Миколаївської, Тростянецької, Розвадівської.
Змагання тривали впродовж чотирьох днів у м. Скадовськ Херсонської області. Змагались 18 команд з різних куточків України: Херсонська, Миколаївська, Донецька, Харківська, Вінницька, Дніпропетровська, Кіровоградська, Київська, Чернігівська, Львівська область.


« У фіналі доля звела нашу команду з суперником, який нас засмутив на груповому етапі, але цього разу юні футболісти здійснили неймовірний реванш – наша переконлива Перемога 3:0. Приємно, що команда з нашої, не найбільшої в області ОТГ, везе додому золоті медалі всеукраїнських змагань, сподіваюся з юних футболістів-переможців в майбутньому виростуть справжні професіонали великого футболу!», – прокоментував перемогу Микола Оприск, президент футбольного клубу «Миколаїв», представник «ЄС».

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.