Take a fresh look at your lifestyle.

Микола Оприск: Проблему заторів і ДТП у Дроговижі можна вирішити

1

Село Дроговиж у складі Миколаївської територіальної громади. Село має зручне географічне розміщення, поряд проходить траса міжнародного значення Київ-Чоп (Е-471).

 Для Дроговижа це чимала вигода, бо зручно можна дістатись у Львівському, Стрийському, Городоцькому напрямку. Легко можна вирушити як на Закарпаття, так в напрямку польського кордону.

Поблизу села Дроговижа також є мальовниче озеро Задорожнє (Байкал), що має і облаштований громадський пляж, і приватні відпочинові території.

«Проте з початком купального сезону на головній сільській дорозі Дроговижа формуються довжелезні корки – всі відпочивальники поспішають зайняти кращі місця на озері Задорожнє (Байкал). А затори тягнуться аж до залізнодорожнього переїзду в напрямку Вербіжа. Лише минулих вихідних на перехресті трапилось декілька серйозних ДТП.

До мене, як депутата, неодноразово звертались жителі Миколаївської громади, зокрема Дроговижа, щоб встановити аналогічний світлофор як у селі Пісочна, де посекундно регулюється час простою транспорту в тому чи іншому напрямку», – зауважує Микола Оприск, депутат «ЄС» у Миколаївській міській раді.

Наразі на перехресті в Дроговижі є пішохідний світлофор. Коли пішоходи натискають кнопку, то за певний час вмикається зелене світло.

«Проблему заторів і ДТП  міг би вирішити регульований світлофор. Час проїду по трасі Київ-Чоп мав би бути більший, ніж у напрямку Дроговиж- Миколаїв.

На чергову сесію фракція «Європейської Солідарності» озвучить депутатський запит, адресує всім профільним автодорожні службам та відомствам», – зауважує депутат Микола Оприск.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.