Take a fresh look at your lifestyle.

Екс-депутат від Самопомочі пос**в біля львівського аеропорту, бо не пустили усередину

0

Колишній депутат Львівської обласної ради від “Самопомочі” Михайло Сидорович справив природні потреби на вулиці поблизу львівського аеропорту.

Про цей факт він заявив на своїй сторінці у facebook.

Реакцією чоловіка стало те, що його не пустили у вбиральню аеропорту чере відсутність квитка на літак.

“Зустрічав свою родину в аеропорту Львова. І був дуже неприємно вражений!!! 1. Мав намір випити кави ;2. Мав чисто людські потреби;3. В зв‘язку з проблемами ноги , думав до прильоту посидіти в фойє аеропорта;З цього задуму нічого не вийшло . Всі двері зачинені, а одних які відкриті стоїть горе- охоронець , який без квитка в аеропорт не впускає!!!

Що ж , прийшлося інформативне табло розглядати на відстані 20 метрів. Каву буду пити вже в дома. А потреби справив просто біля аеропорта на вулиці!!! Правда , комфорт аж зашкалює!

Виникає питання , а для кого вся внутрішня інфраструктура?! Невже щось подібне ми б побачили в наших сусідів?! Я маю на увазі європейських!!! Щось дуже совдепією попахує! Адміністрації аеропорту слід задуматись! Львів європейське місто!!!”, – обурено зазначив користувач мережі.

Скрін Facebook Михайла Сидоровича

Довідка: Михайло Сидорович – депутат Львівської обласної ради від партії “Самопоміч” у 2015-2020 рр., кандидат від “Самопомочі”до Львівської обласної ради на місцевих виборах 2020 року.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.