Take a fresh look at your lifestyle.

Ірина Сех запропонувала змінити формат конкурсу мікропроєктів: вибирати переможців народним голосуванням

0

Депутат ЛОР Ірина Сех запропонувала змінити формат популярної серед територіальної громад Львівської області програми місцевих ініціатив: виділяти гроші не на конкурсних засадах, а пропорційно усім громадам.

Про це вона написала на своїй сторінці у facebook.

Як варіант, депутат зазначила, що обирати проекти мають не експерти, а самі мешканці громад голосуванням на сайті облради:

“Популярний нині серед громад конкурс мікропроектів ми запровадили ще в 2011 році. Тоді його фінансування становило 1 млн гривень – не так багато, але чимало громад змогли скористатися нагодою й отримати співфінансування на свої потреби. З часом ресурси на програму зростали (нині це біля 100 млн), але от добитися фінансування громадам ставало все важче. Зросли вимоги до оформлення документації, зрештою в багатьох виникають сумніви щодо об’єктивності й неупередженості експертів, які засиділися на своїх стільцях…

Депутат ЛОР Ірина Сех

На сесії я запропонувала змінити формат програми: виділяти гроші не на конкурсних засадах, а пропорційно територіальним громадам Львівської області. Як варіант – обирати проекти будуть не експерти, а самі мешканці громад голосуванням на сайті облради. У будь-якому разі формат програми потребує змін – для того, щоб усунути корупцію та встановити справедливі правила”.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.