Take a fresh look at your lifestyle.

Робочий візит до Черницької школи (фото)

0

Вчергове представники “Європейської Солідарності” відвідали Черницьку школу.

Депутат Львівської обласної ради Микола Седіло разом з головою Стрийської районної ради Михайлом Лучечком, головою Розвадівської громади Романом Сидором, головою депутатської комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Володимиром Квуртом та представниками громади оглянули хід робіт та стан готовності будівлі.

Новий корпус Черницької школи зводять ось уже 17 -й рік ! Майже 500 школярів з трьох прилеглих сіл вимушені навчатись в будівлі, яку звели ще в 1930 –х роках.

За 17 років з часу будівництва змінювались підрядники та фінансування об’єкту, але довгобуд так і не завершили.

Проєкт школи передбачає 12 класних кімнат, просторий спорзал, їдальню, майстерню, вчительську. Частина класів вже поштукатурена та має стяжку.

У Розвадівській громаді пропонують розділити будівництво поетапно. У першій черзі – завершити ремонтні роботи насамперед у початкових класах. За орієнтовними підрахунками, це більше 15 млн. гривень.

“За підсумками нашої робочої групи вирішили звернутись до балансоутримувача – управління капітального будівництва ЛОДА, детально переглянути проєктно- кошторисну документацію, з’ясувати всі технічні моменти.

Наступний крок – пошук фінансування. Сподіваємось на розуміння депутатів Львівської обласної ради.

Моя позиція залишається незмінною – школу в Черниці маємо добудувати. Тому не варто розпорошувати кошти, а закумулювати їх для однієї важливої і потрібної справи.

Школярі Черниці, Надітичів та Пісочні заслуговують навчатись у комфортних і сучасних умовах”, – зауважив Микола Седіло.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.