Take a fresh look at your lifestyle.

У мережі розповіли, як правильно вчитися у позаробочий час

12

Блогер та співзасновник благодійного фонду “Софт Скілл” Андрій Кондратьєв розповів, як правильно організувати навчання на вечірніх курсах.

Рецептом успіху він поділився на сторінці благодійного фонду у Facebook.

“Немає часу вчитися. Ідеального часу, щоб почати здійснення ваших мрій, не буде (так зв. “синдром відкладеного життя”). Завжди буде щось, що буде виправдовувати вашу бездіяльність. Не потурайте самолюбству, здійснення ваших мрій – винятково ваша відповідальність.

Читайте також: У Львові запустили безкоштовний IT-курс для ветеранів АТО.

Щоб почати змінювати поточну ситуацію, не обов’язково зараз кидати роботу, яка вас забезпечує. Варто лише виділити одну-дві години на день для нової справи, не відволікаючись на ті ж соцмережі чи телебачення.

Завдяки систематичності ваша зацікавленість стане стійкою і принесе результати. До того ж, так ви нічого не втратите, якщо справа не піде. Лиш трохи часу. Нічого глобального не станеться, якщо спробувати. Дбайте про свій ресурс (сон, здоров’я, емоції, відпочинок), знайдіть людей, які будуть вас підтримувати у новій справі, виключте всі необов’язкові справи, або делегуйте їх комусь іншому.

І вперед. Дисциплінуймось. Успіхів”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що БФ “Софт Скіл” організовує безкоштовні IT-курси для ветеранів АТО та вразливих категорій населення.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.