Take a fresh look at your lifestyle.

Яніна Соколова звинуватила співачку Руслану у прикритті злочинного угруповання

0

Відома українська ведуча Яніна Соколова заявила, що Руслана Лижичко співпрацює зі злочинним угрупованням, які “вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів”.

Про це Соколова написала на своїй сторінці у facebook.

“Ніколи не думала що таке скажу. Я виросла на її піснях, розділяла її сльози під час майдану і навіть згодом закрила очі на чутки про її співпрацю з олігархом.

Але зараз справи у співачки Руслани напевно кепські з грошима, бо як інакше пояснити, що Руслана стала ширмою злочинного угруповання двох маргінальних босів , які за останні 10 років вкрали 100 млн доларів з кишень роялті українських музикантів.

Тиждень Руслана активно ходила по українських каналах Руслана патріотично, це вона вміє, брехала. Спостерігати на що ладна людина заради грошей кумедно, але сумно. Блін, це ж Руслана. Мить весни, дикі гуси і танці. Як так?… Чому Руслана це робить.

Мета її спічів – не допустити ухвалення закону #5572, який перекриє кисень злочинному схематозу роялті. Якшо закон ухвалять, то кожен музикант буде отримувати стільки роялті за власні пісні скільки заробив. Написав 10 хітів на місяць, які розривають радіо і ресторани, отримуєш відповідно. Не написав нічого путнього за останні десять років як Руслана, отримуєш менші гроші за старі хіти.

Все чесно. А головне гроші розподіляються авторами, а не випадковими бізнесменами, які дають «на лапу» Русланам копійки, бо хоч щось, а в решти крадуть, бо система розподілення до сьогодні працювала підкилимно.

На фото нижче – патрон Руслани. Олександр Нікін. Минулого місяця його затримали на хабарі у готелі Київ біля верховної ради. Намагався дати хабар у 100 тис $ депутату від слуг Сенченку, щоб закон #5572 не був ухвалений. Не вийшло.

Другого пана біля Руслани звуть Олег Долинський. Він бізнес-партнер Нікіна. Того, що хабар давав. Всі троє: Руслана, Нікін, Долинський – партнери злочинного угруповування. Їхня праця за останні десять років викладена тут.

Схеми вражають…https://ruslana-nikin.tilda.ws/

Для чого я пишу цей текст. Тема складна і розібратися реально важко. Не тільки мені, але і народним депутатам, яким окрім грошей надсилають якісь проплачені статті з ресурсів помийок і смс від імені Руслани і її чоловіка з метою допомогти. Я закликаю народних депутатів завтра на засіданні ВР ухвалити законопроєкт #5572. Він прикриє лавочку не тільки Нікіну і Долинському, але і всім, хто коли небудь крав з кишень українського музиканта. Це наше. Наша українська музика. Я хочу, щоб розвивалася українська культура, а не автопарк горе крадіїв… на чолі зі співачкою,за яку мені, її прихильниці дуже соромно…”, – йдеться у повідомленні.

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікований.